Замовте

Послідовний переклад

Дотримання міжнародних стандартів. Спеціалізація перекладачів на потрібній галузевій тематиці
Дізнатися вартість
Володимир Кривенко
Власник KLS agency
Наші клієнти

Нам довіряють

1/1
Переваги

Наші переваги та гарантії

Якість
Працюємо за міжнародними стандартамиISO 9001, ISO 17100, ISO 18841, маємо відповідні сертифікати.
Безпека
Надійно зберігаємо ваші файли та дані, не розголошуємо зміст заходів, гарантуємо конфіденційність.
Оперативність
Дотримуємося дедлайну незалежно від обсягів і складності завдання.
Лояльність
Персональний менеджер, індивідуальні партнерські умови та преференції для кожного клієнта.
15+
Років на ринку
12
Атестацій
2477
Проектів тільки за минулий рік
Сертифікати

Сертифікати та дипломи

1/51
Рекомендації
Інова свіз
Ергопак
ДКС
Арсенал страхування
Відгуки

Відгуки наших клієнтів

Тільки справжні відгуки, які є нашим справжнім драйвером та мотивацією. Ми будемо дуже раді, якщо Ви залишите декілька слів про своє враження від співпраці!
Анастасія Головіна

Співпрацювала з цією агенцією вперше, замовляла художній переклад для моєї книги. Залишилася задоволена результатом і загалом якістю сервісу – виконали навіть раніше призначеного терміну. При нагоді знову скористаюся послугами цієї компанії.

Людмила В.

Якось дуже терміново потрібно було перекласти документи, а також завірити переклад нотаріусом. Звернулась до агенції KLS і не пошкодувала. Переклад було зроблено якісно. Текст був невеликий, вже наступного дня вранці готовий переклад мала на руках. І о диво! вже засвідчений нотаріусом! Це було великим полегшенням, бо не довелося самій ходити, шукати нотаріуса та завіряти переклад. Усі послуги в одному місці! Приголомшлива економія часу, що в наш швидкий вік дуже важливо. Ціни прийнятні.

Дмитро Федоров

Я юрист, мої документи вимагають серйозного та якісного перекладу, кожне слово має відповідати затребуваному сенсу. Працюю тільки з цим Бюро перекладів, ніколи не підводять за термінами, впевнений у професійності спеціалістів, ось уже вкотре замовляю тут послуги та все проходить на найвищому рівні.

Каріна

Зверталася до бюро по допомогу з перекладом. Дуже сподобалося чемне ставлення до клієнтів. Відмінну роботу виконали фахівці. За короткий термін виконали моє замовлення. Всім рекомендуватиму Ваше бюро і сама буду звертатись по необхідності.

Олег Миколайович

Укладали договір з німецькою компанією, за попередніми угодами потрібний був грамотний двосторонній переклад, все толково зробили. Надалі зверталися за юридичними та технічними текстами, так само все успішно. Гідний сервіс, оперативно працюють, реально профі, дякуємо за коригування недоліків наданої інформації з нашого боку.

Ірина Корнієнко

Потрібний був переклад документів для роботи за кордоном, тому що мені прийшов виклик і терміни тиснули. Я звернулася до Бюро перекладів. Мені пішли на зустріч і переклад виконали в найкоротші терміни – я їх отримала за два дні до дати від’їзду. Вартість послуг є прийнятною. Під час влаштування на роботу в іншій країні документи пройшли перевірку фірмою роботодавця, все їх влаштувало і я почала працювати без затримок.

Наталя

Це найкраще бюро перекладів, з яким я колись співпрацювала. Тут працюють кваліфіковані співробітники, котрі цінують кожного замовника. Дуже ввічливе та культурне обслуговування. Сподобалося, що роботу виконують швидко, якісно, а головне – грамотно. Супер!

Катерина Н.

Дякуємо за якість та достовірність текстів. Відзначу глибоке розуміння вузькоспеціалізованих тем, грамотну подачу матеріалу та відмінну адаптацію стійких фразеологізмів. Роботу виконали у встановлений термін, без затримок — однозначно рекомендую.

Вікторія Троценко

Для оформлення документів на громадянство потрібно перекласти багато документів, довідок. Звернулися до бюро перекладів KLS, де нам все оперативно та грамотно переклали. Всі наші файли повністю конфіденційні.

Ганна Волошина

Потрібен був якісний переклад важливих документів. Звернулися саме сюди та не помилилися. Дуже професійний підхід, якісна робота. Залишились задоволені. Наше замовлення виконали швидко. У спілкуванні з нами були ввічливі та уважні. Якщо друзям знадобляться такі послуги, неодмінно пораджу це бюро.

Олена Кондратьєва

Користувалася послугами даного бюро. Все якісно і швидко. Залишилася дуже задоволена роботою дівчаток!

Javi Larrauri

(Оригінал)

Muy buenos profesionales, me consiguieron apostillar unos documentos en cuatro días laborables cuando lo normal es esperar hasta diez. La calidad de las traducciones muy bien. Volveré. Gracias.

(Переклад)

Дуже хороші фахівці, переклали деякі документи протягом чотирьох робочих днів. Якість перекладів гарна. Я повернуся. Дякую.

Лариса Павлівна

Тут працюють професіонали!)
Приємно, що приділяють увагу клієнту, вислуховують і з першого слова розуміють завдання))

Карина Ільїна

Швидкий, якісний сервіс, приємне обслуговування. Знімаю зірку, тому що одного разу допустили грубу помилку в перекладі, проте потім оперативно виправили.

Alex Channel

Хочу висловити подяку!
Виконали відмінний і швидкий переклад контенту для мого сайту.
Я залишився задоволений 🙂
Рекомендую!

Артем Степаненко

Одна з кращих перекладацьких компаній в СНД, з якими я співпрацював. Дуже ввічливі проектні менеджери, чіткі завдання, про які домовилися терміни і своєчасна оплата. Радий був співпрацювати з вами кілька років на старті своєї перекладацької діяльності. Отримав величезний досвід 🙂

1/12
Дякуємо за Ваш час
Залишити відгук
Особливості

Ви хочете, щоб Вас розуміли Ваші закордонні партнери, однак не володієте іноземною мовою на достатньому рівні?

Ви хочете організувати екскурсії з гідом для іноземних гостей або партнерів з-за кордону? Наші усні перекладачі допоможуть Вам порозумітись!

Бажаєте безперешкодно розуміти одне одного під час зустрічі з партнерами?

Ви шукаєте перекладача для перемовин по телефону або Skype?

В сучасному суспільстві все більше і більше залежить від взаєморозуміння та вміння спілкуватись однією мовою. Саме тому, послуги перекладу завжди актуальні, а висококваліфіковані спеціалісти – затребувані.

Одним з найбільш традиційних видів перекладу є послідовний переклад, який використовується на заходах з невеликою кількістю учасників. Такий вид перекладу не вимагає використання спеціальної апаратури та є більш мобільним в порівнянні із синхронним перекладом. До того ж, розцінки на усний послідовний переклад зазвичай на порядок нижче в порівнянні із синхронним перекладом.

Особливості та як формується вартість послідовного перекладу

При послідовному перекладі, промовець повинен робити невеликі паузи під час доповіді, для того, щоб перекладач міг передати суть виступу аудиторії. Дуже часто це не менш складно, ніж синхронний переклад, оскільки перекладач повинен володіти такими якостями, як гарна пам’ять та витримка. Якщо усний переклад з англійської мови виконується доволі швидко, з огляду на відносну близькість культур, то цього аж ніяк не можна сказати про усний переклад на арабську чи китайську мову. Перекладачеві необхідно буде повністю змінити конструкцію речення та підбір лексичних одиниць, не кажучи про наявність різноманітних безеквівалентних реалій та понять. Лише глибока спеціалізація допоможе перекладачу відчувати себе впевнено при виконанні перекладу.

Зазвичай, перекладачі працюють з однією або двома мовами, оскільки набір слів та граматичних правил – це не єдине, що повинен знати перекладач. Перекладач також повинен бути глибоко обізнаним в культурі та менталітеті країни, знати історію, звичаї та традиції країни. Більше того, професійний послідовний перекладач повинен заздалегідь здогадуватись про хід думок промовця для того, щоб правильно сформулювати переклад та скоротити час перекладу до мінімуму, не втративши при цьому сенс.

Замовити послугу послідовного перекладу в Киеве

Не кожне бюро перекладів надає послуги усного перекладу, адже цей вид діяльності вимагає значних зусиль як самого перекладача, так і спеціаліста, який організовує той чи інший захід. Спеціалісти бюро перекладів KLS готові допомогти Вам із цим трудомістким процесом. Усний послідовний переклад в KLS – одна з найбільш якісних і недорогих послуг на ринку перекладів. Будь-який захід буде успішним, якщо Ви скористаєтеся нашими послугами.
Компаній, які надають послідовний переклад у Києві, чимало, однак далеко не всі можуть забезпечити великий спектр послуг у цій галузі.
Оскільки бюро перекладів KLS має розгалужену структуру, скористатися нашими послугами Ви можете практично де завгодно.

За необхідності, ми здійснюємо усний переклад в Києві та інших містах України. Не хвилюйтеся, навіть якщо Ви далеко від столиці, ми вирішимо Ваші проблеми в найкоротші терміни.

Скільки коштує послідовний переклад? Важливо зауважити, що при високій якості послуг, що надаються, вартість усного перекладу в нашому бюро на порядок нижча за середню ринкову вартість. Ми – компанія, що йде назустріч всім побажанням своїх клієнтів. Навіть якщо Вам необхідний терміновий усний переклад, це не стане смертельним ударом по Вашому бюджету. Ми проповідуємо політику помірних цін.

Часті запитання

Яка різниця між послідовним та синхронним перекладом?

Послідовний переклад відбувається з паузами: спочатку декілька речень говорить спікер, робить паузу, у цей час перекладач перекладає для авдиторії. Для цього виду перекладу спеціальне обладнання не потрібне. <.p>

Синхронний переклад відбувається одночасно за допомогою спеціального обладнання.

Яке мінімальне замовлення для усного перекладу?

Мінімальне замовлення становить 4 години.

Які матеріали потрібні для усного перекладача?

Як правило, перекладачі спеціалізуються на певній тематиці, утім їм потрібно готуватись до заходу. Якість перекладу залежить зокрема і від того, чи було завчасно перекладачеві надано матеріали – презентації, програму, список учасників тощо.

Чи можливий віддалений усний переклад у залі?

Технічно ми можемо забезпечити переклад у залі без присутності перекладача. Зв’яжіться з менеджером за номером +380979883591, щоб повідомити деталі свого заходу.

Блог&Новини

Блог та новини компанії

Новини
29 Червня
Команда Бюро перекладів КЛС працює з численними українськими та міжнародними компаніями. Надання послуг перекладу відпо...
Новини
28 Квітня
При формуванні Цінової пропозиції для замовників менеджери бюро перекладів КЛС роблять головний акцент передусім на пот...
Новини
26 Квітня
Головний критерій роботи бюро перекладів КЛС – це якісно надана послуга. Важливо те, який результат отримає клієнт та ч...
Новини
21 Квітня
Бюро перекладів КЛС надає повний спектр перекладацьких послуг: письмовий та усний переклад, оренда обладнання для синхр...
Новини
19 Квітня
Шановні клієнти, ми працюємо для вас з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 в онлайн режимі. На жаль, наразі наш офіс ...
Новини
19 Квітня
Бюро перекладів – це не тільки компанія, яка виконує переклади, це повноцінний процес та систематизація. Бюро перекладі...
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
  • Пн. - Пт.:
    09:00 — 18:00
  • Сб. - Нд.:
    Вихідний