Замовте

Переклад вебінарів

Послідовний та синхронний переклад онлайн. Спеціалізація перекладачів на галузевій тематиці
Дізнатися вартість
Володимир Кривенко
Власник KLS agency
Наші клієнти

Нам довіряють

1/1
Переваги

Наші переваги та гарантії

Якість
Працюємо за міжнародними стандартамиISO 9001, ISO 17100, ISO 18841, маємо відповідні сертифікати.
Безпека
Надійно зберігаємо ваші файли та дані, не розголошуємо зміст заходів, гарантуємо конфіденційність.
Оперативність
Дотримуємося дедлайну незалежно від обсягів і складності завдання.
Лояльність
Персональний менеджер, індивідуальні партнерські умови та преференції для кожного клієнта.
15+
Років на ринку
12
Атестацій
2477
Проектів тільки за минулий рік
Сертифікати

Сертифікати та дипломи

1/43
Рекомендації
НДІ
Інова свіз
Ергопак
ДКС
Арсенал страхування
Відгуки

Відгуки наших клієнтів

Тільки справжні відгуки, які є нашим справжнім драйвером та мотивацією. Ми будемо дуже раді, якщо Ви залишите декілька слів про своє враження від співпраці!
Олена Кондратьєва

Користувалася послугами даного бюро. Все якісно і швидко. Залишилася дуже задоволена роботою дівчаток!

Javi Larrauri

(Оригінал)

Muy buenos profesionales, me consiguieron apostillar unos documentos en cuatro días laborables cuando lo normal es esperar hasta diez. La calidad de las traducciones muy bien. Volveré. Gracias.

(Переклад)

Дуже хороші фахівці, переклали деякі документи протягом чотирьох робочих днів. Якість перекладів гарна. Я повернуся. Дякую.

Лариса Павлівна

Тут працюють професіонали!)
Приємно, що приділяють увагу клієнту, вислуховують і з першого слова розуміють завдання))

Карина Ільїна

Швидкий, якісний сервіс, приємне обслуговування. Знімаю зірку, тому що одного разу допустили грубу помилку в перекладі, проте потім оперативно виправили.

Alex Channel

Хочу висловити подяку!
Виконали відмінний і швидкий переклад контенту для мого сайту.
Я залишився задоволений 🙂
Рекомендую!

Артем Степаненко

Одна з кращих перекладацьких компаній в СНД, з якими я співпрацював. Дуже ввічливі проектні менеджери, чіткі завдання, про які домовилися терміни і своєчасна оплата. Радий був співпрацювати з вами кілька років на старті своєї перекладацької діяльності. Отримав величезний досвід 🙂

1/12
Дякуємо за Ваш час
Залишити відгук
Особливості

Переклад вебінарів та онлайн-конференцій

Розвиток сучасних засобів комунікації зробили доступним та популярним проведення різних віддалених заходів. Нарада, конференція, презентація – відтепер не вимагають особистої присутності. Ці заходи можуть проводитися за допомогою різних веб-сервісів. Це, в першу чергу, заощаджує Ваш час, зусилля та фінанси. Лекції, різні навчальні або мотивуючі заходи можуть проводитися дистанційно, що значно розширює охоплення аудиторії.
Широка популярність віддалених заходів зробила затребуваними послуги перекладу цих заходів на мову, зрозумілу аудиторії. Це дозволяє промовцю вільно висловлювати свою думку на рідній йому мові, а слухачам, вільно сприймати призначену для них інформацію на зрозумілій для них мові.

Послідовний та синхронний переклад онлайн

В залежності від ряду умов, переклад дистанційних заходів – вебінарів, конференцій і т.п. може бути синхронним або послідовним.

Під час синхронного перекладу, вже через декілька секунд після того, як промовець почав виступати, слухачі чують його промову на зрозумілій кожному мові. Такий вид перекладу характеризується дослівним перекладом фраз синхронно із промовцем. Зазвичай, синхронний переклад використовують на заходах із великою кількістю людей.

Під час послідовного перекладу, слухачі отримують інформацію у вигляді смислових блоків з певною затримкою часу, адже промовець робить паузи, для того, щоб перекладач зміг перекласти виступ для інших учасників. Послуги послідовного перекладу зазвичай використовують під час навчальних тренінгів, нарад, онлайн-конференцій з невеликою кількістю промовців.

Сфери життя в яких переклад вебінарів та онлайн-конференцій є найбільш актуальним

Всі сфери діяльності, в рамках яких проводяться дистанційні заходи із залученням учасників з різних країн, потребують послуг професійних перекладачів, а саме під час навчальних вебінарів, конференцій з обміну досвідом в сфері бізнесу, медицини, технологій, заходів щодо підвищення кваліфікації, різноманітних професійних, психологічних, освітніх тренінгах.

Як відбувається процес

Переклад вебінарів та онлайн-конференцій – дистанційна послуга. Кожен її учасник знаходиться на своїй території – лектор/промовець, слухач, перекладач. Існує безліч сервісів, які виступають в якості майданчиків для проведення віддалених заходів та дозволяють призначати учасників в якості перекладачів. В такому випадку, сервіс виділяє додатковий аудіоканал, і слухачі, бачачи виступ лектора/промовця, одразу чують тільки перекладену для них інформацію.

Від чого залежить вартість?

Послуга онлайн-перекладу забезпечує широкий перелік можливостей. Дозволяє проводити міжнародні переговори, охоплює велику аудиторію для тематичних дистанційних заходів культурного, економічного, екологічного, освітнього та іншого характеру.

Ряд факторів впливає на вартість онлайн-перекладів вебінарів та конференцій:

Точну вартість послуг усного перекладу Ви можете дізнатись у наших менеджерів зателефонувавши до нас в офіс або заповнивши форму на сайті.

Часті запитання

Яка різниця між послідовним та синхронним перекладом?

Послідовний переклад відбувається з паузами: спочатку декілька речень говорить спікер, робить паузу, у цей час перекладач перекладає для авдиторії. Для цього виду перекладу спеціальне обладнання не потрібне. <.p>

Синхронний переклад відбувається одночасно за допомогою спеціального обладнання.

Яке мінімальне замовлення для усного перекладу?

Мінімальне замовлення становить 4 години.

Які матеріали потрібні для усного перекладача?

Як правило, перекладачі спеціалізуються на певній тематиці, утім їм потрібно готуватись до заходу. Якість перекладу залежить зокрема і від того, чи було завчасно перекладачеві надано матеріали – презентації, програму, список учасників тощо.

Чи можливий віддалений усний переклад у залі?

Технічно ми можемо забезпечити переклад у залі без присутності перекладача. Зв’яжіться з менеджером за номером +380979883591, щоб повідомити деталі свого заходу.

Блог&Новини

Блог та новини компанії

Новини
09 Квітня
Для нас, команди KLS, місяць лютий вже звично є місяцем підбиття підсумків. Починаючи з 2018 року, відколи ми вперше пр...
Блог
10 Лютого
Це коротка інструкція, яка містить вибіркову інформацію, що допоможе учаснику швидко підготуватись до онлайн-зустрічі. ...
Блог
01 Лютого
16 січня 2021 року набув чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Відпов...
Новини
14 Листопада
З початком епідемії COVID-2019 більшість конференцій і заходів із синхронного перекладу було скасовано або перенесено н...
Новини
03 Вересня
27-28 серпня 2020 року у Сєвєродонецьку відбувся Міжнародний форум «Програма партнерства та обміну між містами». Незваж...
Новини
25 Травня
Переклад під час воркшопу "Моделі впливу" від американського бізнесмена, дизайн-стратега та викладача Метью Маноса....
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
  • Пн. - Пт.:
    09:00 — 18:00
  • Сб. - Нд.:
    Вихідний