Замовте

Легалізація документів Дозвольте світові вас зрозуміти!

Якісно, швидко, конфіденційно.
Перевірка перекладу експертом відповідної галузі
Дізнатися вартість
Володимир Кривенко
Власник KLS agency
Послуги

Оберіть свій варіант легалізації документів:

Легалізація документів
Легалізація документів
Легалізація документів
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:
Понад 30 мов: переклади для бізнесу, навчання та подорожей. Стандартизація процесів ISO 17100, ISO 9001
Переваги

Наші переваги та гарантії

Якість
Працюємо за міжнародними стандартамиISO 9001, ISO 17100, ISO 18841, маємо відповідні сертифікати.
Безпека
Надійно зберігаємо ваші файли та дані, не розголошуємо зміст заходів, гарантуємо конфіденційність.
Оперативність
Дотримуємося дедлайну незалежно від обсягів і складності завдання.
Лояльність
Персональний менеджер, індивідуальні партнерські умови та преференції для кожного клієнта.
15+
Років на ринку
12
Атестацій
2477
Проектів тільки за минулий рік
Наші клієнти

Нам довіряють

1/1
Сертифікати

Сертифікати та дипломи

1/43
Рекомендації
НДІ
Інова свіз
Ергопак
ДКС
Арсенал страхування
Відгуки

Відгуки наших клієнтів

Тільки справжні відгуки, які є нашим справжнім драйвером та мотивацією. Ми будемо дуже раді, якщо Ви залишите декілька слів про своє враження від співпраці!
Олена Кондратьєва

Користувалася послугами даного бюро. Все якісно і швидко. Залишилася дуже задоволена роботою дівчаток!

Javi Larrauri

(Оригінал)

Muy buenos profesionales, me consiguieron apostillar unos documentos en cuatro días laborables cuando lo normal es esperar hasta diez. La calidad de las traducciones muy bien. Volveré. Gracias.

(Переклад)

Дуже хороші фахівці, переклали деякі документи протягом чотирьох робочих днів. Якість перекладів гарна. Я повернуся. Дякую.

Лариса Павлівна

Тут працюють професіонали!)
Приємно, що приділяють увагу клієнту, вислуховують і з першого слова розуміють завдання))

Карина Ільїна

Швидкий, якісний сервіс, приємне обслуговування. Знімаю зірку, тому що одного разу допустили грубу помилку в перекладі, проте потім оперативно виправили.

Alex Channel

Хочу висловити подяку!
Виконали відмінний і швидкий переклад контенту для мого сайту.
Я залишився задоволений 🙂
Рекомендую!

Артем Степаненко

Одна з кращих перекладацьких компаній в СНД, з якими я співпрацював. Дуже ввічливі проектні менеджери, чіткі завдання, про які домовилися терміни і своєчасна оплата. Радий був співпрацювати з вами кілька років на старті своєї перекладацької діяльності. Отримав величезний досвід 🙂

1/12
Дякуємо за Ваш час
Залишити відгук
Особливості

Не варто заперечувати важливість процесу легалізації документів. Без даної процедури клієнт не зможе оформити візу, піти в посольство іноземної країни, відстоювати свої права за кордоном. При цьому практика показує, що професійний переклад документів та їх подальше засвідчення в компетентних органах потрібне пересічним громадянам, вченим, артистам, адвокатам, студентам, підприємцям. Сам процес досить складний, трудомісткий, марудний. Саме тому, розумніше звертатися в спеціалізоване бюро, а не бігати по інстанціях самостійно. Подібний підхід допоможе уникнути помилок, збереже масу нервів, оптимізує витрати.

Що ж насправді являє собою легалізація?

Легалізація – це затверджений режим, досягнутий в ході непростих переговорів (домовленостей) між державами, адже він засвідчує справжність свідоцтв, сертифікатів, дипломів та розміщених на них печаток.

Дана процедура передбачає певний процес, в результаті якого документи, видані державними органами України, можна буде використовувати на території інших держав (ЄС, Північна Америка, Азія). Фактично кожен документ, отриманий на території України, потрібно легалізувати, щоб вільно ним користуватись на території іншої держави. Документи є не дійсними та території інших держав, якщо вони не легалізовані відповідно до чинних вимог.
Також, не варто забувати про те що, якщо Ви хочете використовувати на території України документ, який було виданий за кордоном, він також повинен бути легалізований. Легалізація іноземних документів проводиться на території країни, в якій було видано документ.

Процедура легалізації документів

Легалізація документів є відрегульованим, загальновизнаним процесом. Вона складається з чітко регламентованих кроків, прийнятих світовою спільнотою. Хоча деяка специфіка оформлення документів в кожній країні все-таки присутня, через що дані заходи істотно ускладнюються, адже подібні нюанси необхідно спочатку вивчити, а вже потім застосовувати на практиці.

До того ж вищевказана процедура може бути двох видів. Перший варіант більш складний і передбачає проведення наступних кроків:

Другий вид дещо простіше. Найчастіше він називається апостилювання, а застосовується тоді, коли не застосовується вищезгадана легалізація. Зрозуміло, що обрати необхідний спосіб здатний лише компетентний спеціаліст. Самостійно, без відповідних знань, це зробити практично неможливо.

Легалізація документів від KLS-agency

Виконати легалізацію за правилами може тільки спеціалізоване агентство, оскільки доведеться взаємодіяти з іноземними структурами, посольствами, консульствами, що займає багато часу, вимагає знання відповідних мов, юридичних тонкощів. Ми рекомендуємо звернутися до наших фахівців. Саме вони:

Завдяки цим крокам, Ви швидко, якісно та без передплат отримаєте готовий документ, який можна використовувати за кордоном.

Блог&Новини

Блог та новини компанії

Новини
09 Квітня
Для нас, команди KLS, місяць лютий вже звично є місяцем підбиття підсумків. Починаючи з 2018 року, відколи ми вперше пр...
Блог
10 Лютого
Це коротка інструкція, яка містить вибіркову інформацію, що допоможе учаснику швидко підготуватись до онлайн-зустрічі. ...
Блог
01 Лютого
16 січня 2021 року набув чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Відпов...
Новини
14 Листопада
З початком епідемії COVID-2019 більшість конференцій і заходів із синхронного перекладу було скасовано або перенесено н...
Новини
03 Вересня
27-28 серпня 2020 року у Сєвєродонецьку відбувся Міжнародний форум «Програма партнерства та обміну між містами». Незваж...
Новини
25 Травня
Переклад під час воркшопу "Моделі впливу" від американського бізнесмена, дизайн-стратега та викладача Метью Маноса....
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
  • Пн. - Пт.:
    09:00 — 18:00
  • Сб. - Нд.:
    Вихідний