Замовте

Переклад історії хвороби та медичних довідок

Медична термінологія. Перевірка перекладу медичним експертом
Дізнатися вартість
Володимир Кривенко
Власник KLS agency
Наші клієнти

Нам довіряють

1/1
Переваги

Наші переваги та гарантії

Якість
Працюємо за міжнародними стандартамиISO 9001, ISO 17100, ISO 18841, маємо відповідні сертифікати.
Безпека
Надійно зберігаємо ваші файли та дані, не розголошуємо зміст заходів, гарантуємо конфіденційність.
Оперативність
Дотримуємося дедлайну незалежно від обсягів і складності завдання.
Лояльність
Персональний менеджер, індивідуальні партнерські умови та преференції для кожного клієнта.
15+
Років на ринку
12
Атестацій
2477
Проектів тільки за минулий рік
Сертифікати

Сертифікати та дипломи

1/43
Рекомендації
НДІ
Інова свіз
Ергопак
ДКС
Арсенал страхування
Відгуки

Відгуки наших клієнтів

Тільки справжні відгуки, які є нашим справжнім драйвером та мотивацією. Ми будемо дуже раді, якщо Ви залишите декілька слів про своє враження від співпраці!
Олена Кондратьєва

Користувалася послугами даного бюро. Все якісно і швидко. Залишилася дуже задоволена роботою дівчаток!

Javi Larrauri

(Оригінал)

Muy buenos profesionales, me consiguieron apostillar unos documentos en cuatro días laborables cuando lo normal es esperar hasta diez. La calidad de las traducciones muy bien. Volveré. Gracias.

(Переклад)

Дуже хороші фахівці, переклали деякі документи протягом чотирьох робочих днів. Якість перекладів гарна. Я повернуся. Дякую.

Лариса Павлівна

Тут працюють професіонали!)
Приємно, що приділяють увагу клієнту, вислуховують і з першого слова розуміють завдання))

Карина Ільїна

Швидкий, якісний сервіс, приємне обслуговування. Знімаю зірку, тому що одного разу допустили грубу помилку в перекладі, проте потім оперативно виправили.

Alex Channel

Хочу висловити подяку!
Виконали відмінний і швидкий переклад контенту для мого сайту.
Я залишився задоволений 🙂
Рекомендую!

Артем Степаненко

Одна з кращих перекладацьких компаній в СНД, з якими я співпрацював. Дуже ввічливі проектні менеджери, чіткі завдання, про які домовилися терміни і своєчасна оплата. Радий був співпрацювати з вами кілька років на старті своєї перекладацької діяльності. Отримав величезний досвід 🙂

1/12
Дякуємо за Ваш час
Залишити відгук
Особливості

Медицина не пробачає помилок, в тому числі і в документах. Будь-яка неточність в перекладі історії хвороби, аналізів, довідок та висновків лікаря – серйозна загроза життю та здоров’ю пацієнта.

Вам необхідно виконати якісний, точний і коректний переклад медичних документів?

Покладіться на знання та професійні навички фахівців компанії KLS. Наше бюро перекладів існує на ринку вже понад 16 років, і за цей час в нашому штаті з’явилися доценти та кандидати медичних наук з профільною лінгвістичною освітою. Завдяки їхній відповідальній та сумлінній праці, ми даємо 100% гарантію якості на послуги перекладу медичних документів.

Найбільш затребувані види медичних перекладів

Ви або Ваші близькі збираються на лікування за кордоном? Ми оперативно, із суворим дотриманням стандартів, виконаємо переклад історії хвороби. Це допоможе лікарю отримати чітку картину стану здоров’я пацієнта і швидше прийняти рішення у виборі ефективної терапії.
В перекладі історії хвороби необхідно розшифрувати скорочення? Професіонали нашого бюро перекладів виконають переклад із дотриманням Ваших вимог. Паралельно ми пропонуємо переклад медичних довідок, вартість яких досить лояльна.

Випадки, в яких можуть допомогти професійні переклади медичної документації:

Переклади для медичних працівників та науковців

Вам необхідно перекласти документи для роботи або наукових досліджень? Фахівці компанії KLS володіють експертними навичками використання та розшифрування відповідної термінології та скорочень.

Ви хочете не відставати від стрімкого розвитку медичних технологій у всьому світі? Бути в курсі останній подій в сфері досліджень та розробки медичної апаратури та препаратів для лікування? Фахівці нашої компанії в короткий термін допоможуть Вам з перекладом для публікації в міжнародних журналах незалежно від обсягу тексту. Це чудова можливість поділиться своїми розробками та дослідженнями з колегами з інших країн та континентів.

Перекладачі бюро перекладів KLS виконають переклади:

Ви хочете отримати підтвердження досягнень певних результатів у своїй галузі діяльності? Фахівці нашої компанії, в суворо обумовлений термін, виконають переклад медичних патентів та сертифікатів.

Переваги замовлення медичного перекладу в KLS

5 причин замовити медичний переклад у нас:

Вам необхідно виконати переклад медичних документів? Звертайтесь в бюро перекладів KLS. Результат Вас цілком задовольнить, а лояльність цін приємно вразить.

Часті запитання

Чи можете ви перекласти довідку/консультаційний висновок/опис препарату тощо?

У штаті компанії є кваліфіковані та досвідчені перекладачі медичної тематики, які зможуть перекласти ваші документи на будь-яку мову. Для визначення терміну виконання та вартості, надсилайте скан-копії або якісні фото ваших документів на нашу електронну адресу office@kls.in.ua або у Viber/Telegram.

Чи можете перекласти медичну статтю?

Бюро перекладів КЛС надає послуги професійного перекладу медичних текстів та документів на більше ніж 30 мов. В штаті компанії працюють дипломовані перекладачі з профільною медичною освітою. До перекладу медичних статей та клінічних досліджень залучаються лише перекладачі, які мають медичну освіту та є лікарями-практиками.

Чи можете ви перекласти рукописний текст з медичної довідки?

Ми виконуємо переклади рукописних медичних текстів. Однак, якщо текст написано скорописом або дуже нерозбірливо, можемо додатково запитати розшифрування того чи іншого слова для правильного перекладу документа.

Блог&Новини

Блог та новини компанії

Новини
09 Квітня
Для нас, команди KLS, місяць лютий вже звично є місяцем підбиття підсумків. Починаючи з 2018 року, відколи ми вперше пр...
Блог
10 Лютого
Це коротка інструкція, яка містить вибіркову інформацію, що допоможе учаснику швидко підготуватись до онлайн-зустрічі. ...
Блог
01 Лютого
16 січня 2021 року набув чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Відпов...
Новини
14 Листопада
З початком епідемії COVID-2019 більшість конференцій і заходів із синхронного перекладу було скасовано або перенесено н...
Новини
03 Вересня
27-28 серпня 2020 року у Сєвєродонецьку відбувся Міжнародний форум «Програма партнерства та обміну між містами». Незваж...
Новини
25 Травня
Переклад під час воркшопу "Моделі впливу" від американського бізнесмена, дизайн-стратега та викладача Метью Маноса....
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
  • Пн. - Пт.:
    09:00 — 18:00
  • Сб. - Нд.:
    Вихідний