Замовте

Локалізація програмного забезпечення

Технічні завдання, мовна
адаптація і локалізація ПО технічного напряму ігор, додатків, іншого софта
Дізнатися вартість
Володимир Кривенко
Власник KLS agency
Наші клієнти

Нам довіряють

1/1
Переваги

Наші переваги та гарантії

Якість
Працюємо за міжнародними стандартамиISO 9001, ISO 17100, ISO 18841, маємо відповідні сертифікати.
Безпека
Надійно зберігаємо ваші файли та дані, не розголошуємо зміст заходів, гарантуємо конфіденційність.
Оперативність
Дотримуємося дедлайну незалежно від обсягів і складності завдання.
Лояльність
Персональний менеджер, індивідуальні партнерські умови та преференції для кожного клієнта.
15+
Років на ринку
12
Атестацій
2477
Проектів тільки за минулий рік
Сертифікати

Сертифікати та дипломи

1/51
Рекомендації
Інова свіз
Ергопак
ДКС
Арсенал страхування
Відгуки

Відгуки наших клієнтів

Тільки справжні відгуки, які є нашим справжнім драйвером та мотивацією. Ми будемо дуже раді, якщо Ви залишите декілька слів про своє враження від співпраці!
Анастасія Головіна

Співпрацювала з цією агенцією вперше, замовляла художній переклад для моєї книги. Залишилася задоволена результатом і загалом якістю сервісу – виконали навіть раніше призначеного терміну. При нагоді знову скористаюся послугами цієї компанії.

Людмила В.

Якось дуже терміново потрібно було перекласти документи, а також завірити переклад нотаріусом. Звернулась до агенції KLS і не пошкодувала. Переклад було зроблено якісно. Текст був невеликий, вже наступного дня вранці готовий переклад мала на руках. І о диво! вже засвідчений нотаріусом! Це було великим полегшенням, бо не довелося самій ходити, шукати нотаріуса та завіряти переклад. Усі послуги в одному місці! Приголомшлива економія часу, що в наш швидкий вік дуже важливо. Ціни прийнятні.

Дмитро Федоров

Я юрист, мої документи вимагають серйозного та якісного перекладу, кожне слово має відповідати затребуваному сенсу. Працюю тільки з цим Бюро перекладів, ніколи не підводять за термінами, впевнений у професійності спеціалістів, ось уже вкотре замовляю тут послуги та все проходить на найвищому рівні.

Каріна

Зверталася до бюро по допомогу з перекладом. Дуже сподобалося чемне ставлення до клієнтів. Відмінну роботу виконали фахівці. За короткий термін виконали моє замовлення. Всім рекомендуватиму Ваше бюро і сама буду звертатись по необхідності.

Олег Миколайович

Укладали договір з німецькою компанією, за попередніми угодами потрібний був грамотний двосторонній переклад, все толково зробили. Надалі зверталися за юридичними та технічними текстами, так само все успішно. Гідний сервіс, оперативно працюють, реально профі, дякуємо за коригування недоліків наданої інформації з нашого боку.

Ірина Корнієнко

Потрібний був переклад документів для роботи за кордоном, тому що мені прийшов виклик і терміни тиснули. Я звернулася до Бюро перекладів. Мені пішли на зустріч і переклад виконали в найкоротші терміни – я їх отримала за два дні до дати від’їзду. Вартість послуг є прийнятною. Під час влаштування на роботу в іншій країні документи пройшли перевірку фірмою роботодавця, все їх влаштувало і я почала працювати без затримок.

Наталя

Це найкраще бюро перекладів, з яким я колись співпрацювала. Тут працюють кваліфіковані співробітники, котрі цінують кожного замовника. Дуже ввічливе та культурне обслуговування. Сподобалося, що роботу виконують швидко, якісно, а головне – грамотно. Супер!

Катерина Н.

Дякуємо за якість та достовірність текстів. Відзначу глибоке розуміння вузькоспеціалізованих тем, грамотну подачу матеріалу та відмінну адаптацію стійких фразеологізмів. Роботу виконали у встановлений термін, без затримок — однозначно рекомендую.

Вікторія Троценко

Для оформлення документів на громадянство потрібно перекласти багато документів, довідок. Звернулися до бюро перекладів KLS, де нам все оперативно та грамотно переклали. Всі наші файли повністю конфіденційні.

Ганна Волошина

Потрібен був якісний переклад важливих документів. Звернулися саме сюди та не помилилися. Дуже професійний підхід, якісна робота. Залишились задоволені. Наше замовлення виконали швидко. У спілкуванні з нами були ввічливі та уважні. Якщо друзям знадобляться такі послуги, неодмінно пораджу це бюро.

Олена Кондратьєва

Користувалася послугами даного бюро. Все якісно і швидко. Залишилася дуже задоволена роботою дівчаток!

Javi Larrauri

(Оригінал)

Muy buenos profesionales, me consiguieron apostillar unos documentos en cuatro días laborables cuando lo normal es esperar hasta diez. La calidad de las traducciones muy bien. Volveré. Gracias.

(Переклад)

Дуже хороші фахівці, переклали деякі документи протягом чотирьох робочих днів. Якість перекладів гарна. Я повернуся. Дякую.

Лариса Павлівна

Тут працюють професіонали!)
Приємно, що приділяють увагу клієнту, вислуховують і з першого слова розуміють завдання))

Карина Ільїна

Швидкий, якісний сервіс, приємне обслуговування. Знімаю зірку, тому що одного разу допустили грубу помилку в перекладі, проте потім оперативно виправили.

Alex Channel

Хочу висловити подяку!
Виконали відмінний і швидкий переклад контенту для мого сайту.
Я залишився задоволений 🙂
Рекомендую!

Артем Степаненко

Одна з кращих перекладацьких компаній в СНД, з якими я співпрацював. Дуже ввічливі проектні менеджери, чіткі завдання, про які домовилися терміни і своєчасна оплата. Радий був співпрацювати з вами кілька років на старті своєї перекладацької діяльності. Отримав величезний досвід 🙂

1/12
Дякуємо за Ваш час
Залишити відгук
Особливості

Виведення програмного продукту на новий, світовий рівень, – необхідна умова для успішного зростання на всесвітньому ринку. Локалізація програмного забезпечення значно підвищує шанс залучення нових споживачів, адже від кількості споживачів залежить зростання обсягу продажів. Адаптація програмного продукту для тієї чи іншої країни неухильно веде до впізнаваності компанії на світовому ринку товарів та послуг.

Як правило, локалізація програмного забезпечення необхідна великим компаніям. Тільки великі корпорації можуть дозволити собі поширити свій продукт практично на увесь світ. Така стратегія дозволяє робити великі обсяги продажів та піднімає престиж компанії.

Що входить до поняття локалізація ПЗ?

Підтримка хорошої репутації – одне з основних завдань для кожної компанії. Щоб підтримувати престижність на високому рівні, потрібно якісне виконання поставлених завдань.

Для локалізації ПЗ залучаються професіонали різних напрямків. Профільні фахівці виконують величезний пласт роботи з подолання культурного бар’єру. У локалізацію програмних продуктів входить не тільки переклад інтерфейсу, але й адаптація всіх числових, календарних та інших форматів.

Якісно виконана локалізація ПЗ здатна закохати користувача в продукт. Саме цим і займається наша команда професіоналів.

Які типи ПЗ може перекласти KLS-agency

Комп’ютерні або мобільні ігри, мобільні додатки або програми для підприємств, комп’ютерні програми або ОС – значення не мають. Ми беремося за переклад і адаптацію програмного забезпечення будь-якого рівня складності. Гарантуємо якість, безпеку та оперативність.

Цифри дають більш істотну гарантію. Ми на ринку більше 15 років. Щороку наші співробітники проходять щомісячну атестацію. Крім цього, ми маємо необхідний сертифікат якості ISO 17100.

Залишайте Вашу заявку на сайті, і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.

Стадії процесу локалізації ПЗ

В основному, виконання локалізації програмного продукту проходить три етапи:

  1. Аналіз можливих проблем, з якими можуть зіткнутися фахівці. На цьому етапі вирішуються такі завдання, як розгляд розмірів елементів інтерфейсу та їх обмежень, обираються шрифти. Далі йде оцінка можливості змін параметрів, придатних для потрібного регіону. До таких параметрів можуть відноситись – одиниці виміру, формат дат та багато іншого. Останнім завданням на даному етапі є перевірка функціональності програми для подальшого налаштування.
  2. Безпосередньо сам переклад та його адаптація. Другий етап складається із вирішення трьох завдань. Перше – створюється спеціальний документ, який об’єднує всі необхідні терміни. Такий документ ще називають глосарій. Друге – підготовка робочого документа, в який переноситься весь текст з інтерфейсу програми. Третє – виконується переклад тексту із наступним його редагуванням.
  3. Тестування виконаної роботи. На останньому етапі відбувається кооперація команди технічних фахівців та команди перекладачів. Це потрібно для того, щоб перевірити виконану роботу та, за необхідності, усунути знайдені помилки.

Від чого залежить вартість локалізації ПЗ

Вартість локалізації та адаптації програмного забезпечення залежить від багатьох факторів. Наприклад, розміру програми і тексту в ній. Щоб дізнатися точну вартість, просто залиште заявку на сайті.

Блог&Новини

Блог та новини компанії

Новини
29 Червня
Команда Бюро перекладів КЛС працює з численними українськими та міжнародними компаніями. Надання послуг перекладу відпо...
Новини
28 Квітня
При формуванні Цінової пропозиції для замовників менеджери бюро перекладів КЛС роблять головний акцент передусім на пот...
Новини
26 Квітня
Головний критерій роботи бюро перекладів КЛС – це якісно надана послуга. Важливо те, який результат отримає клієнт та ч...
Новини
21 Квітня
Бюро перекладів КЛС надає повний спектр перекладацьких послуг: письмовий та усний переклад, оренда обладнання для синхр...
Новини
19 Квітня
Шановні клієнти, ми працюємо для вас з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 в онлайн режимі. На жаль, наразі наш офіс ...
Новини
19 Квітня
Бюро перекладів – це не тільки компанія, яка виконує переклади, це повноцінний процес та систематизація. Бюро перекладі...
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
  • Пн. - Пт.:
    09:00 — 18:00
  • Сб. - Нд.:
    Вихідний