Замовте

Технічний переклад Дозвольте світові вас зрозуміти!

Перевірка перекладу експертами відповідно
до кожної галузі технічного напряму
Дізнатися вартість
Володимир Кривенко
Власник KLS agency
Послуги

Оберіть свій варіант технічного перекладу:

Технічний переклад
Технічний переклад
Технічний переклад
Технічний переклад
Технічний переклад
Технічний переклад
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:
Понад 30 мов: переклади для бізнесу, навчання та подорожей. Стандартизація процесів ISO 17100, ISO 9001
Переваги

Наші переваги та гарантії

Якість
Працюємо за міжнародними стандартамиISO 9001, ISO 17100, ISO 18841, маємо відповідні сертифікати.
Безпека
Надійно зберігаємо ваші файли та дані, не розголошуємо зміст заходів, гарантуємо конфіденційність.
Оперативність
Дотримуємося дедлайну незалежно від обсягів і складності завдання.
Лояльність
Персональний менеджер, індивідуальні партнерські умови та преференції для кожного клієнта.
15+
Років на ринку
12
Атестацій
2477
Проектів тільки за минулий рік
Наші клієнти

Нам довіряють

1/1
Сертифікати

Сертифікати та дипломи

1/43
Рекомендації
НДІ
Інова свіз
Ергопак
ДКС
Арсенал страхування
Відгуки

Відгуки наших клієнтів

Тільки справжні відгуки, які є нашим справжнім драйвером та мотивацією. Ми будемо дуже раді, якщо Ви залишите декілька слів про своє враження від співпраці!
Олена Кондратьєва

Користувалася послугами даного бюро. Все якісно і швидко. Залишилася дуже задоволена роботою дівчаток!

Javi Larrauri

(Оригінал)

Muy buenos profesionales, me consiguieron apostillar unos documentos en cuatro días laborables cuando lo normal es esperar hasta diez. La calidad de las traducciones muy bien. Volveré. Gracias.

(Переклад)

Дуже хороші фахівці, переклали деякі документи протягом чотирьох робочих днів. Якість перекладів гарна. Я повернуся. Дякую.

Лариса Павлівна

Тут працюють професіонали!)
Приємно, що приділяють увагу клієнту, вислуховують і з першого слова розуміють завдання))

Карина Ільїна

Швидкий, якісний сервіс, приємне обслуговування. Знімаю зірку, тому що одного разу допустили грубу помилку в перекладі, проте потім оперативно виправили.

Alex Channel

Хочу висловити подяку!
Виконали відмінний і швидкий переклад контенту для мого сайту.
Я залишився задоволений 🙂
Рекомендую!

Артем Степаненко

Одна з кращих перекладацьких компаній в СНД, з якими я співпрацював. Дуже ввічливі проектні менеджери, чіткі завдання, про які домовилися терміни і своєчасна оплата. Радий був співпрацювати з вами кілька років на старті своєї перекладацької діяльності. Отримав величезний досвід 🙂

1/12
Дякуємо за Ваш час
Залишити відгук
Блог&Новини

Блог та новини компанії

Новини
09 Квітня
Для нас, команди KLS, місяць лютий вже звично є місяцем підбиття підсумків. Починаючи з 2018 року, відколи ми вперше пр...
Блог
10 Лютого
Це коротка інструкція, яка містить вибіркову інформацію, що допоможе учаснику швидко підготуватись до онлайн-зустрічі. ...
Блог
01 Лютого
16 січня 2021 року набув чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Відпов...
Новини
14 Листопада
З початком епідемії COVID-2019 більшість конференцій і заходів із синхронного перекладу було скасовано або перенесено н...
Новини
03 Вересня
27-28 серпня 2020 року у Сєвєродонецьку відбувся Міжнародний форум «Програма партнерства та обміну між містами». Незваж...
Новини
25 Травня
Переклад під час воркшопу "Моделі впливу" від американського бізнесмена, дизайн-стратега та викладача Метью Маноса....
Особливості

В сфері технічного перекладу ми можемо запропонувати вам:

Чи не доводилося Вам читати інструкцію іноземною мовою? Якщо так, то Ви, звичайно, добре пам’ятаєте це відчуття, яке доводить до безсилля. Озброївшись словниками, Ви з’ясували значення всіх слів, але вони все одно складаються в тарабарщину, і зібрати вентилятор згідно з нею точно не вийде. Пригадуєте? Ну звичайно! Саме цьому таку популярність має в Києві технічний переклад.

Що ж це таке і з чим, як то кажуть, його їдять? Науково-технічний переклад – це викладення іноземною мовою вузькоспеціалізованих текстів, таких як інструкції та інша супроводжувальна документація, а також навчальної та науково-популярної літератури (наукові статті та праці). Точно так само йде справа з будівельними текстами. Іншими словами, для інженера це переклад в процесі пусконалагоджувальних робіт, якщо ж Ви далекі від світу техніки — це переклад інструкції з експлуатації соковижималки. Таким чином, технічний переклад потрібен абсолютно всім і ми готові його надати.

Важкість цієї роботи полягає в тому, що переклад вихідного технічного тексту, який містить велику кількість термінів, вимагає, щоб перекладач підключив усі свої знання, щоб вибрати єдиний правильний варіант перекладу. Окрім того, необхідно маневрувати між дослівним відображенням всього тексту та збереженням його загального змісту. Таким чином, якщо Вам потрібно зробити переклад креслення в Києві – шукайте людину з двома вищими освітами, філологічною та інженерною, ніхто інший з цим не впорається.

Саме цьому ми пропонуємо Вам свої послуги. Наші перекладачі не тільки досконало володіють іноземною мовою, але і є спеціалістами в інших сферах. Ви не зможете перекласти технічне завдання в Києві якісніше ніж у нас.

Ми працюємо з багатьма європейськими та східними мовами. Відповідно, технічний переклад на англійську – далеко не єдина опція. Більше того, замовивши у нас, Ви можете суттєво зекономити, якщо Вам потрібен англійський технічний переклад. Ціни на технічний переклад в Києві високі, чого не можна сказати про нас. Бюро перекладів KLS пропагує доступність та якість своїх послуг. Приходьте до нас, і Ви залишитесь задоволеними. Перекласти інструкцію в Києві ще ніколи не було так дешево і легко!

Часті запитання

Чи можете ви перекласти інструкцію іноземною мовою з повним відтворенням форматування оригіналу?

Бюро перекладів КЛС надає широкий спектр перекладацьких та супутніх послуг. Ми зможемо перекласти ваш документ з/на іноземну мову та виконати попередню підготовку (верстку) для подальшої роботи дизайнера та друку.

Чи можете ви перекласти каталог?

Бюро перекладів КЛС виконує переклади документів, книг, брошур, буклетів та інших документів на більше ніж 30 мов світу. Більш детальну консультацію щодо вартості та термінів виконання Ви можете отримати у нашого менеджера, написавши на електронну адресу office@kls.in.ua або у Telegram/Viber.

Чи перекладаєте ви в AutoCad?

У бюро перекладів КЛС є спеціалісти, які зможуть виконати переклад креслень в AutoCad із дотриманням усіх вимог та формату документа. Це спеціалізований переклад, який зазвичай займає на 20-30% більше часу, ніж переклад текстів у звичних форматах. Візьміть це до уваги при розміщенні замовлення.

Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
  • Пн. - Пт.:
    09:00 — 18:00
  • Сб. - Нд.:
    Вихідний