Замовте

Технічний переклад Дозвольте світові вас зрозуміти!

Перевірка перекладу експертами відповідно
до кожної галузі технічного напряму
Дізнатися вартість
Володимир Кривенко
Власник KLS agency
Послуги

Оберіть свій варіант технічного перекладу:

Технічний переклад
Технічний переклад
Технічний переклад
Технічний переклад
Технічний переклад
Технічний переклад
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:
Понад 30 мов: переклади для бізнесу, навчання та подорожей. Стандартизація процесів ISO 17100, ISO 9001
Переваги

Наші переваги та гарантії

Якість
Працюємо за міжнародними стандартамиISO 9001, ISO 17100, ISO 18841, маємо відповідні сертифікати.
Безпека
Надійно зберігаємо ваші файли та дані, не розголошуємо зміст заходів, гарантуємо конфіденційність.
Оперативність
Дотримуємося дедлайну незалежно від обсягів і складності завдання.
Лояльність
Персональний менеджер, індивідуальні партнерські умови та преференції для кожного клієнта.
15+
Років на ринку
12
Атестацій
2477
Проектів тільки за минулий рік
Наші клієнти

Нам довіряють

1/1
Сертифікати

Сертифікати та дипломи

1/51
Рекомендації
Інова свіз
Ергопак
ДКС
Арсенал страхування
Відгуки

Відгуки наших клієнтів

Тільки справжні відгуки, які є нашим справжнім драйвером та мотивацією. Ми будемо дуже раді, якщо Ви залишите декілька слів про своє враження від співпраці!
Анастасія Головіна

Співпрацювала з цією агенцією вперше, замовляла художній переклад для моєї книги. Залишилася задоволена результатом і загалом якістю сервісу – виконали навіть раніше призначеного терміну. При нагоді знову скористаюся послугами цієї компанії.

Людмила В.

Якось дуже терміново потрібно було перекласти документи, а також завірити переклад нотаріусом. Звернулась до агенції KLS і не пошкодувала. Переклад було зроблено якісно. Текст був невеликий, вже наступного дня вранці готовий переклад мала на руках. І о диво! вже засвідчений нотаріусом! Це було великим полегшенням, бо не довелося самій ходити, шукати нотаріуса та завіряти переклад. Усі послуги в одному місці! Приголомшлива економія часу, що в наш швидкий вік дуже важливо. Ціни прийнятні.

Дмитро Федоров

Я юрист, мої документи вимагають серйозного та якісного перекладу, кожне слово має відповідати затребуваному сенсу. Працюю тільки з цим Бюро перекладів, ніколи не підводять за термінами, впевнений у професійності спеціалістів, ось уже вкотре замовляю тут послуги та все проходить на найвищому рівні.

Каріна

Зверталася до бюро по допомогу з перекладом. Дуже сподобалося чемне ставлення до клієнтів. Відмінну роботу виконали фахівці. За короткий термін виконали моє замовлення. Всім рекомендуватиму Ваше бюро і сама буду звертатись по необхідності.

Олег Миколайович

Укладали договір з німецькою компанією, за попередніми угодами потрібний був грамотний двосторонній переклад, все толково зробили. Надалі зверталися за юридичними та технічними текстами, так само все успішно. Гідний сервіс, оперативно працюють, реально профі, дякуємо за коригування недоліків наданої інформації з нашого боку.

Ірина Корнієнко

Потрібний був переклад документів для роботи за кордоном, тому що мені прийшов виклик і терміни тиснули. Я звернулася до Бюро перекладів. Мені пішли на зустріч і переклад виконали в найкоротші терміни – я їх отримала за два дні до дати від’їзду. Вартість послуг є прийнятною. Під час влаштування на роботу в іншій країні документи пройшли перевірку фірмою роботодавця, все їх влаштувало і я почала працювати без затримок.

Наталя

Це найкраще бюро перекладів, з яким я колись співпрацювала. Тут працюють кваліфіковані співробітники, котрі цінують кожного замовника. Дуже ввічливе та культурне обслуговування. Сподобалося, що роботу виконують швидко, якісно, а головне – грамотно. Супер!

Катерина Н.

Дякуємо за якість та достовірність текстів. Відзначу глибоке розуміння вузькоспеціалізованих тем, грамотну подачу матеріалу та відмінну адаптацію стійких фразеологізмів. Роботу виконали у встановлений термін, без затримок — однозначно рекомендую.

Вікторія Троценко

Для оформлення документів на громадянство потрібно перекласти багато документів, довідок. Звернулися до бюро перекладів KLS, де нам все оперативно та грамотно переклали. Всі наші файли повністю конфіденційні.

Ганна Волошина

Потрібен був якісний переклад важливих документів. Звернулися саме сюди та не помилилися. Дуже професійний підхід, якісна робота. Залишились задоволені. Наше замовлення виконали швидко. У спілкуванні з нами були ввічливі та уважні. Якщо друзям знадобляться такі послуги, неодмінно пораджу це бюро.

Олена Кондратьєва

Користувалася послугами даного бюро. Все якісно і швидко. Залишилася дуже задоволена роботою дівчаток!

Javi Larrauri

(Оригінал)

Muy buenos profesionales, me consiguieron apostillar unos documentos en cuatro días laborables cuando lo normal es esperar hasta diez. La calidad de las traducciones muy bien. Volveré. Gracias.

(Переклад)

Дуже хороші фахівці, переклали деякі документи протягом чотирьох робочих днів. Якість перекладів гарна. Я повернуся. Дякую.

Лариса Павлівна

Тут працюють професіонали!)
Приємно, що приділяють увагу клієнту, вислуховують і з першого слова розуміють завдання))

Карина Ільїна

Швидкий, якісний сервіс, приємне обслуговування. Знімаю зірку, тому що одного разу допустили грубу помилку в перекладі, проте потім оперативно виправили.

Alex Channel

Хочу висловити подяку!
Виконали відмінний і швидкий переклад контенту для мого сайту.
Я залишився задоволений 🙂
Рекомендую!

Артем Степаненко

Одна з кращих перекладацьких компаній в СНД, з якими я співпрацював. Дуже ввічливі проектні менеджери, чіткі завдання, про які домовилися терміни і своєчасна оплата. Радий був співпрацювати з вами кілька років на старті своєї перекладацької діяльності. Отримав величезний досвід 🙂

1/12
Дякуємо за Ваш час
Залишити відгук
Блог&Новини

Блог та новини компанії

Новини
29 Червня
Команда Бюро перекладів КЛС працює з численними українськими та міжнародними компаніями. Надання послуг перекладу відпо...
Новини
28 Квітня
При формуванні Цінової пропозиції для замовників менеджери бюро перекладів КЛС роблять головний акцент передусім на пот...
Новини
26 Квітня
Головний критерій роботи бюро перекладів КЛС – це якісно надана послуга. Важливо те, який результат отримає клієнт та ч...
Новини
21 Квітня
Бюро перекладів КЛС надає повний спектр перекладацьких послуг: письмовий та усний переклад, оренда обладнання для синхр...
Новини
19 Квітня
Шановні клієнти, ми працюємо для вас з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 в онлайн режимі. На жаль, наразі наш офіс ...
Новини
19 Квітня
Бюро перекладів – це не тільки компанія, яка виконує переклади, це повноцінний процес та систематизація. Бюро перекладі...
Особливості

Професійний переклад технічних текстів та документації у Києві

Технічний переклад вважається спеціалізованим видом перекладу та потребує залучення перекладачів із відповідною профільною освітою, підготовкою та досвідом роботи.
Бюро перекладів КЛС застосовує комплексний підхід до надання послуг технічного перекладу.
Як компанія, сертифікована відповідно до ISO 17100:2015, Бюро перекладів КЛС приділяє значну увагу вимогам цього стандарту, що прямо впливають на якість та надання послуг технічного перекладу. Зокрема, це – управління основними процесами, опрацювання замовлення, мінімальний рівень кваліфікації виконавців, технічні та технологічні ресурси та зворотний зв’язок від замовника послуг.

Замовити технічний переклад текстів за вигідними цінами

Замовте технічний переклад онлайн за допомогою електронної пошти office@kls.in.ua, месенджерів Telegram/Viber +380980779697 чи через форму на сайті. Виберіть найзручніший для вас варіант комунікації.
Обов’язково надсилайте документи на перегляд вашому менеджеру. Лише після ретельного вивчення документа командою, яка працюватиме над вашим технічним текстом, менеджер зможе повідомити вам вартість та терміни виконання перекладу, взявши до уваги всі деталі. А саме – мовну пару, формат, потребу у застосуванні спеціалізованих програм для креслень та дизайну тощо.
Зазвичай оцінювання технічних документів для перекладу триває від 1 до 5 годин.

Яку технічну документацію можна перекласти?

Це неповний перелік технічних документів, переклад яких ви можете замовити. Якщо ваш документ відноситься до іншої категорії, надсилайте його на перегляд вашому менеджеру.
Формати: MS Word, Excel, PPT, PDF, DWG, JPEG, HTML та інші.

Професійні перекладачі Бюро перекладів КЛС переклали уже понад 15 тисяч різноманітних технічних документів.

З якими мовами працює Бюро перекладів КЛС?

Ми можемо виконати переклад у будь-які мовній комбінації. Нижче наведено найбільш популярні напрямки:

KLS — Бюро технічних перекладів текстів та документів

Відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 17100 особливу увагу Бюро перекладів «Київ Ленгвіч Сервісес» приділяє тестуванню та оцінюванню технічних перекладачів.

З огляду на специфіку документа, який потребує перекладу, менеджер проєктів організовує роботу команди, до якої можуть входити технічні перекладачі, редактори, носії мови, верстальники, дизайнери.
Виконавці перекладу та редагування на професійному рівні володіють мовою оригіналу та перекладу, мають відповідну технічну та лінгвістичну освіту, досвід технічного перекладу від 3-х років та вузьку спеціалізацію.
Окрім того, технічні перекладачі та редактори обов’язково мають професійні навички роботи із спеціалізованими програмами для перекладу технічних документів.

Застосування спеціалізованих програм для технічного перекладу

Під час організації роботи над перекладом та власне перекладу і редагування, виконавці проєкту працюють на спеціалізованій платформі, що дає їм змогу синхронно працювати над документом, зберігати специфічне форматування, створювати та користуватись єдиною термінологічною системою, а менеджеру – відслідковувати прогрес виконання перекладу.

Переклад креслень потребує більш комплексного підходу. Для таких цілей використовується програма AutoCAD (дво- або тривимірна система автоматизованого проєктування і креслення, яка дозволяє конвертувати готові перекладені документи у формат .pdf).

Маєте додаткові запитання?
Зателефонуйте нам за номером +380979883591
Поставте своє запитання у Telegram/Viber за номером +380979883591
Або надішліть листа на електронну скриньку office@kls.in.ua

Технічні перекладачі бюро перекладів КЛС гарантують, що ваш документ опиниться в надійних руках!

Часті запитання

Чи можете ви перекласти інструкцію іноземною мовою з повним відтворенням форматування оригіналу?

Бюро перекладів КЛС надає широкий спектр перекладацьких та супутніх послуг. Ми зможемо перекласти ваш документ з/на іноземну мову та виконати попередню підготовку (верстку) для подальшої роботи дизайнера та друку.

Чи можете ви перекласти каталог?

Бюро перекладів КЛС виконує переклади документів, книг, брошур, буклетів та інших документів на більше ніж 30 мов світу. Більш детальну консультацію щодо вартості та термінів виконання Ви можете отримати у нашого менеджера, написавши на електронну адресу office@kls.in.ua або у Telegram/Viber.

Чи перекладаєте ви в AutoCad?

У бюро перекладів КЛС є спеціалісти, які зможуть виконати переклад креслень в AutoCad із дотриманням усіх вимог та формату документа. Це спеціалізований переклад, який зазвичай займає на 20-30% більше часу, ніж переклад текстів у звичних форматах. Візьміть це до уваги при розміщенні замовлення.

Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
  • Пн. - Пт.:
    09:00 — 18:00
  • Сб. - Нд.:
    Вихідний