Замовте

Військово-технічний переклад

Військова термінологія. Висока точність.
Перевірка перекладу військовим експертом
Дізнатися вартість
Володимир Кривенко
Власник KLS agency
Наші клієнти

Нам довіряють

1/1
Переваги

Наші переваги та гарантії

Якість
Працюємо за міжнародними стандартамиISO 9001, ISO 17100, ISO 18841, маємо відповідні сертифікати.
Безпека
Надійно зберігаємо ваші файли та дані, не розголошуємо зміст заходів, гарантуємо конфіденційність.
Оперативність
Дотримуємося дедлайну незалежно від обсягів і складності завдання.
Лояльність
Персональний менеджер, індивідуальні партнерські умови та преференції для кожного клієнта.
15+
Років на ринку
12
Атестацій
2477
Проектів тільки за минулий рік
Сертифікати

Сертифікати та дипломи

1/43
Рекомендації
НДІ
Інова свіз
Ергопак
ДКС
Арсенал страхування
Відгуки

Відгуки наших клієнтів

Тільки справжні відгуки, які є нашим справжнім драйвером та мотивацією. Ми будемо дуже раді, якщо Ви залишите декілька слів про своє враження від співпраці!
Олена Кондратьєва

Користувалася послугами даного бюро. Все якісно і швидко. Залишилася дуже задоволена роботою дівчаток!

Javi Larrauri

(Оригінал)

Muy buenos profesionales, me consiguieron apostillar unos documentos en cuatro días laborables cuando lo normal es esperar hasta diez. La calidad de las traducciones muy bien. Volveré. Gracias.

(Переклад)

Дуже хороші фахівці, переклали деякі документи протягом чотирьох робочих днів. Якість перекладів гарна. Я повернуся. Дякую.

Лариса Павлівна

Тут працюють професіонали!)
Приємно, що приділяють увагу клієнту, вислуховують і з першого слова розуміють завдання))

Карина Ільїна

Швидкий, якісний сервіс, приємне обслуговування. Знімаю зірку, тому що одного разу допустили грубу помилку в перекладі, проте потім оперативно виправили.

Alex Channel

Хочу висловити подяку!
Виконали відмінний і швидкий переклад контенту для мого сайту.
Я залишився задоволений 🙂
Рекомендую!

Артем Степаненко

Одна з кращих перекладацьких компаній в СНД, з якими я співпрацював. Дуже ввічливі проектні менеджери, чіткі завдання, про які домовилися терміни і своєчасна оплата. Радий був співпрацювати з вами кілька років на старті своєї перекладацької діяльності. Отримав величезний досвід 🙂

1/12
Дякуємо за Ваш час
Залишити відгук
Особливості

Діяльність Вашої компанії прямо або посередньо пов’язана із військовою сферою? Точність та вірність термінології, відповідність перекладу та оформлення документів стандартам НАТО мають стратегічно важливе для Вас значення? Їх складність полягає в тому, що вони змінюються кожного дня, тому що військові та оборонні технології швидко розвиваються.

Порядок роботи із документацією

Бюро перекладів KLS – одна з небагатьох компаній на ринку перекладів в штаті якої працюють справжні експерти у військово-технічній сфері. У нас Ви можете замовити переклад статей військової тематики, а також переклад документів.
Наші перекладачі володіють достатнім рівнем знань із військової тематики, а тому в точності передають стилістику, технічні терміни, зміст та усталені вирази в тексті на 40 мовах світу.

Особливості військово-технічного перекладу

Необхідно виконати якісний переклад для військових, які забезпечують безпеку цілих країн та континентів? Довірте це відповідальне завдання професіоналам KLS. Ми гарантуємо:

Військово-технічний переклад – це особлива дисципліна. Переклад військово-технічної документації вимагає абсолютної компетенції в ієрархічній структурі звань, великих знань та досвіду. Перекладачі нашої компанії знайомі із організаційною структурою, стратегіями і тактикою, системами та методами захисту збройних сил у відповідних країнах.

Бюро KLS виконує військові переклади в певних сферах:

Вам потрібні переклади текстів, в яких розглядаються методи, використовувані військовими, технічними фахівцями, інженерами та допоміжним персоналом? Ми пропонуємо професійну лінгвістичну підтримку службам наземної, морської та повітряної логістики оборонної промисловості. Фахівцями бюро KLS ретельно опрацьовується кожен технічний аспект перекладного документа.

Вимоги до військово-технічного перекладу

Ви хочете на 200% виключити виникнення непорозумінь при допущенні помилок в перекладі текстів та документів військового спрямування? Переклад військово-медичної документації виконується співробітниками бюро KLS з величезною відповідальністю. Абсолютно вірне тлумачення військових технічних керівництв із використання виключає ризик помилкового використання зброї, військових технологій або навіть підриву цілої оборонної стратегії. Військові перекладачі KLS є експертами у всіх напрямках технічного та юридичного права.

Ми гарантуємо:

Вартість військово-медичного та військово-технічного перекладу

Ви вважаєте, що знайти перекладачів, які володіють знаннями в цих галузях – вкрай складне завдання. Команда професіоналів KLS має великий досвід виконання перекладів військової спрямованості більш ніж на 40 мовах. Ми:

Скільки коштує військово-медичний та військово-технічний переклад? Ми надаємо Вам цілком лояльний і демократичний прайс. Ціни на послуги варіюються в залежності від:

Наші фахівці – лінгвісти за освітою, вони буквально вникають в тексти та враховують усі нюанси при виконанні перекладу. Результат роботи з KLS задовольнить усі Ваші побажання.

Часті запитання

Чи можете ви перекласти інструкцію іноземною мовою з повним відтворенням форматування оригіналу?

Бюро перекладів КЛС надає широкий спектр перекладацьких та супутніх послуг. Ми зможемо перекласти ваш документ з/на іноземну мову та виконати попередню підготовку (верстку) для подальшої роботи дизайнера та друку.

Чи можете ви перекласти каталог?

Бюро перекладів КЛС виконує переклади документів, книг, брошур, буклетів та інших документів на більше ніж 30 мов світу. Більш детальну консультацію щодо вартості та термінів виконання Ви можете отримати у нашого менеджера, написавши на електронну адресу office@kls.in.ua або у Telegram/Viber.

Чи перекладаєте ви в AutoCad?

У бюро перекладів КЛС є спеціалісти, які зможуть виконати переклад креслень в AutoCad із дотриманням усіх вимог та формату документа. Це спеціалізований переклад, який зазвичай займає на 20-30% більше часу, ніж переклад текстів у звичних форматах. Візьміть це до уваги при розміщенні замовлення.

Блог&Новини

Блог та новини компанії

Новини
09 Квітня
Для нас, команди KLS, місяць лютий вже звично є місяцем підбиття підсумків. Починаючи з 2018 року, відколи ми вперше пр...
Блог
10 Лютого
Це коротка інструкція, яка містить вибіркову інформацію, що допоможе учаснику швидко підготуватись до онлайн-зустрічі. ...
Блог
01 Лютого
16 січня 2021 року набув чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Відпов...
Новини
14 Листопада
З початком епідемії COVID-2019 більшість конференцій і заходів із синхронного перекладу було скасовано або перенесено н...
Новини
03 Вересня
27-28 серпня 2020 року у Сєвєродонецьку відбувся Міжнародний форум «Програма партнерства та обміну між містами». Незваж...
Новини
25 Травня
Переклад під час воркшопу "Моделі впливу" від американського бізнесмена, дизайн-стратега та викладача Метью Маноса....
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
  • Пн. - Пт.:
    09:00 — 18:00
  • Сб. - Нд.:
    Вихідний