Замовте

Переклад інструкцій і технічних описів обладнання

Синхронізація термінології, дотримання галузевих стандартів. Перевірка перекладу галузевими експертами технічного напряму
Дізнатися вартість
Володимир Кривенко
Власник KLS agency
Наші клієнти

Нам довіряють

1/1
Переваги

Наші переваги та гарантії

Якість
Працюємо за міжнародними стандартамиISO 9001, ISO 17100, ISO 18841, маємо відповідні сертифікати.
Безпека
Надійно зберігаємо ваші файли та дані, не розголошуємо зміст заходів, гарантуємо конфіденційність.
Оперативність
Дотримуємося дедлайну незалежно від обсягів і складності завдання.
Лояльність
Персональний менеджер, індивідуальні партнерські умови та преференції для кожного клієнта.
15+
Років на ринку
12
Атестацій
2477
Проектів тільки за минулий рік
Сертифікати

Сертифікати та дипломи

1/43
Рекомендації
НДІ
Інова свіз
Ергопак
ДКС
Арсенал страхування
Відгуки

Відгуки наших клієнтів

Тільки справжні відгуки, які є нашим справжнім драйвером та мотивацією. Ми будемо дуже раді, якщо Ви залишите декілька слів про своє враження від співпраці!
Олена Кондратьєва

Користувалася послугами даного бюро. Все якісно і швидко. Залишилася дуже задоволена роботою дівчаток!

Javi Larrauri

(Оригінал)

Muy buenos profesionales, me consiguieron apostillar unos documentos en cuatro días laborables cuando lo normal es esperar hasta diez. La calidad de las traducciones muy bien. Volveré. Gracias.

(Переклад)

Дуже хороші фахівці, переклали деякі документи протягом чотирьох робочих днів. Якість перекладів гарна. Я повернуся. Дякую.

Лариса Павлівна

Тут працюють професіонали!)
Приємно, що приділяють увагу клієнту, вислуховують і з першого слова розуміють завдання))

Карина Ільїна

Швидкий, якісний сервіс, приємне обслуговування. Знімаю зірку, тому що одного разу допустили грубу помилку в перекладі, проте потім оперативно виправили.

Alex Channel

Хочу висловити подяку!
Виконали відмінний і швидкий переклад контенту для мого сайту.
Я залишився задоволений 🙂
Рекомендую!

Артем Степаненко

Одна з кращих перекладацьких компаній в СНД, з якими я співпрацював. Дуже ввічливі проектні менеджери, чіткі завдання, про які домовилися терміни і своєчасна оплата. Радий був співпрацювати з вами кілька років на старті своєї перекладацької діяльності. Отримав величезний досвід 🙂

1/12
Дякуємо за Ваш час
Залишити відгук
Особливості

У наш час постійно зростає кількість устаткування, яке закуповують за кордоном для різних виробництв, так само збільшуються обсяги всілякої імпортованої побутової техніки. Відповідно до законодавства, будь-який прилад належить забезпечити інструкцією, яку викладено мовою, зрозумілою користувачеві. Аби така інструкція або технічний опис могли гарантувати споживачеві безпеку й навчити його правильного використання техніки, важливо подбати про якісний переклад з мови оригіналу.
Тому така послуга, як технічний переклад, стає щораз більш затребуваною.

Технічний переклад має певну специфіку. Він вимагає максимально точного опису технологічних процесів та грамотного перекладу вузькоспеціалізованих термінів.
Потрібна не лише лінгвістична, а й до певної міри професійна технічна компетентність, якою уповні володіють фахівці нашого бюро.

У яких випадках та у яких сферах актуальний технічний переклад?

Існує безліч сфер діяльності, у яких необхідно здійснити переклад технічної документації:

І це не дивно, адже у світі постійно розробляють нові технології. Але правильна експлуатація, обслуговування та ремонт техніки неможливі без спеціальних інструкцій, описів і схем. Переклад технічних документів потрібно виконати коректно та максимально наближено до оригіналу.

Чому варто замовити технічний переклад у KLS-Agency?

Основна вимога до перекладу технічних текстів у KLS-Agency – це професійна компетентність та спеціальні знання у тих галузях, до яких належить відповідна технічна документація. З цією метою ми залучаємо не лише професійних перекладачів технічних текстів, а й фахівців, які мають досвід роботи в різних сферах виробництва та гарантуватимуть дотримання предметної лексики. Крім того, KLS-Agency гарантує суворе дотримання всіх стандартів технічного перекладу.

Ми готові виконати переклад будь-яких технічних описів та інструкцій, незалежно від обсягів тексту, а ви відтак зможете не припиняти своєї роботи через брак потрібної документації мовою користувача.

Відповідальність, якість та оперативність – кредо KLS-Agency, і це може оцінити кожен наш клієнт.

Часті запитання

Чи можете ви перекласти інструкцію іноземною мовою з повним відтворенням форматування оригіналу?

Бюро перекладів КЛС надає широкий спектр перекладацьких та супутніх послуг. Ми зможемо перекласти ваш документ з/на іноземну мову та виконати попередню підготовку (верстку) для подальшої роботи дизайнера та друку.

Чи можете ви перекласти каталог?

Бюро перекладів КЛС виконує переклади документів, книг, брошур, буклетів та інших документів на більше ніж 30 мов світу. Більш детальну консультацію щодо вартості та термінів виконання Ви можете отримати у нашого менеджера, написавши на електронну адресу office@kls.in.ua або у Telegram/Viber.

Чи перекладаєте ви в AutoCad?

У бюро перекладів КЛС є спеціалісти, які зможуть виконати переклад креслень в AutoCad із дотриманням усіх вимог та формату документа. Це спеціалізований переклад, який зазвичай займає на 20-30% більше часу, ніж переклад текстів у звичних форматах. Візьміть це до уваги при розміщенні замовлення.

Блог&Новини

Блог та новини компанії

Новини
09 Квітня
Для нас, команди KLS, місяць лютий вже звично є місяцем підбиття підсумків. Починаючи з 2018 року, відколи ми вперше пр...
Блог
10 Лютого
Це коротка інструкція, яка містить вибіркову інформацію, що допоможе учаснику швидко підготуватись до онлайн-зустрічі. ...
Блог
01 Лютого
16 січня 2021 року набув чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Відпов...
Новини
14 Листопада
З початком епідемії COVID-2019 більшість конференцій і заходів із синхронного перекладу було скасовано або перенесено н...
Новини
03 Вересня
27-28 серпня 2020 року у Сєвєродонецьку відбувся Міжнародний форум «Програма партнерства та обміну між містами». Незваж...
Новини
25 Травня
Переклад під час воркшопу "Моделі впливу" від американського бізнесмена, дизайн-стратега та викладача Метью Маноса....
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
  • Пн. - Пт.:
    09:00 — 18:00
  • Сб. - Нд.:
    Вихідний