Замовте

Переклад для бізнесу Дозвольте світові вас зрозуміти!

Перевірка перекладу фінансовим експертом
Дізнатися вартість
Володимир Кривенко
Власник KLS agency
Послуги

Оберіть свій варіант перекладу для бізнесу:

Послуги перекладача
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:
Понад 30 мов: переклади для бізнесу, навчання та подорожей. Стандартизація процесів ISO 17100, ISO 9001
Переваги

Наші переваги та гарантії

Якість
Працюємо за міжнародними стандартамиISO 9001, ISO 17100, ISO 18841, маємо відповідні сертифікати.
Безпека
Надійно зберігаємо ваші файли та дані, не розголошуємо зміст заходів, гарантуємо конфіденційність.
Оперативність
Дотримуємося дедлайну незалежно від обсягів і складності завдання.
Лояльність
Персональний менеджер, індивідуальні партнерські умови та преференції для кожного клієнта.
15+
Років на ринку
12
Атестацій
2477
Проектів тільки за минулий рік
Наші клієнти

Нам довіряють

1/1
Сертифікати

Сертифікати та дипломи

1/43
Рекомендації
НДІ
Інова свіз
Ергопак
ДКС
Арсенал страхування
Відгуки

Відгуки наших клієнтів

Тільки справжні відгуки, які є нашим справжнім драйвером та мотивацією. Ми будемо дуже раді, якщо Ви залишите декілька слів про своє враження від співпраці!
Олена Кондратьєва

Користувалася послугами даного бюро. Все якісно і швидко. Залишилася дуже задоволена роботою дівчаток!

Javi Larrauri

(Оригінал)

Muy buenos profesionales, me consiguieron apostillar unos documentos en cuatro días laborables cuando lo normal es esperar hasta diez. La calidad de las traducciones muy bien. Volveré. Gracias.

(Переклад)

Дуже хороші фахівці, переклали деякі документи протягом чотирьох робочих днів. Якість перекладів гарна. Я повернуся. Дякую.

Лариса Павлівна

Тут працюють професіонали!)
Приємно, що приділяють увагу клієнту, вислуховують і з першого слова розуміють завдання))

Карина Ільїна

Швидкий, якісний сервіс, приємне обслуговування. Знімаю зірку, тому що одного разу допустили грубу помилку в перекладі, проте потім оперативно виправили.

Alex Channel

Хочу висловити подяку!
Виконали відмінний і швидкий переклад контенту для мого сайту.
Я залишився задоволений 🙂
Рекомендую!

Артем Степаненко

Одна з кращих перекладацьких компаній в СНД, з якими я співпрацював. Дуже ввічливі проектні менеджери, чіткі завдання, про які домовилися терміни і своєчасна оплата. Радий був співпрацювати з вами кілька років на старті своєї перекладацької діяльності. Отримав величезний досвід 🙂

1/12
Дякуємо за Ваш час
Залишити відгук
Блог&Новини

Блог та новини компанії

Новини
09 Квітня
Для нас, команди KLS, місяць лютий вже звично є місяцем підбиття підсумків. Починаючи з 2018 року, відколи ми вперше пр...
Блог
10 Лютого
Це коротка інструкція, яка містить вибіркову інформацію, що допоможе учаснику швидко підготуватись до онлайн-зустрічі. ...
Блог
01 Лютого
16 січня 2021 року набув чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Відпов...
Новини
14 Листопада
З початком епідемії COVID-2019 більшість конференцій і заходів із синхронного перекладу було скасовано або перенесено н...
Новини
03 Вересня
27-28 серпня 2020 року у Сєвєродонецьку відбувся Міжнародний форум «Програма партнерства та обміну між містами». Незваж...
Новини
25 Травня
Переклад під час воркшопу "Моделі впливу" від американського бізнесмена, дизайн-стратега та викладача Метью Маноса....
Особливості

Будь-який перспективний підприємець прагне вивести свою компанію на міжнародні ринки. Перш за все, на європейські, американські, азійські. Саме там наші ділові співвітчизники найчастіше знаходять успішних партнерів та ринки збуту для української продукції.

Однак, для спілкування з контрагентами необхідно досконально володіти іноземною мовою, і не тільки англійською, німецькою або французькою. Хоча найчастіше ділові партнери спілкуються цими мовами.

Компанія почне повноцінно розвиватися тільки, коли вона заявить про себе і стане затребуваною для іноземних партнерів. Але тоді буде потрібен:

Які види перекладу найчастіше життєво необхідні для бізнесу?

Необхідно вміти правильно спілкуватися з представниками іноземних компаній саме тією мовою, яка зрозуміла для них. Вся документація також повинна складатися на цій мові. Саме тому, неможливо обійтись без освіченого профі при виконанні перекладу:

Сфери бізнесу, в яких буде затребуваний переклад вебінарів та онлайн-конференцій

Семінари, міжнародні форуми, конференції та виставки, організовані в режимі онлайн, зараз стають дуже затребуваними та популярними.

Знову ж, спілкування виявляється повноцінним, а іноді і просто можливим, тільки якщо організатори задіяли досвідченого перекладача. Для таких заходів Вам буде потрібна послуга послідовного або синхронного перекладу. В такому випадку, найчастіше, Вам просто не обійтись без сторонньої допомоги досвідченого перекладача, який:

В сучасному, швидкоплинному світі, представникам місцевого бізнесу можуть знадобитися переклади цікавих вебінарів, онлайн-конференцій. Вони можуть і самі організувати зустрічі з представниками іноземних компаній. Особливі складнощі виникнуть, якщо в режимі онлайн зустрінуться співрозмовники, «які прибули» з різних континентів. Тоді організатору вебінару буде потрібно дуже постаратися, щоб учасники зустрічі зрозуміли один одного. Допомогти в цьому складному процесі зможуть лише професійні перекладачі.

Послуга: переклад для бізнесу від KLS-agency

KLS-agency надає послуги перекладу для бізнесу на 30-ти мовах. Це всі європейські мови, а також китайська, турецька, арабська, основні мови Індії, Індонезії, Кавказу та ін. мови.

Окрім високого професіоналізму співробітників, варто відзначити й інші переваги бюро перекладів KLS.

Саме тому, замовляти послуги в бюро перекладу KLS-agency – це і вигідно, і безпечно. Клієнт може розраховувати на реалізацію своїх планів, а також вихід бізнесу, що розвивається, на міжнародний рівень.

Часті запитання

Чи можете ви надати перекладача за кордоном?

Бюро перекладів КЛС має великий досвід усних перекладів як на території України, так і за її межами. Ми зможемо підібрати перекладача відповідно до ваших потреб та організувати його трансфер та роботу у будь-якій країні світу.

Чи може ваш перекладач виїхати на виробництво/завод?

Звісно, може. Для перекладачів бюро перекладів КЛС немає неможливих викликів. Ми можемо надати висококваліфікованого перекладача для будь-якої локації. Від вас потрібно лише знати усі деталі заходу, які уточнить наш менеджер, після чого ми для вас підготуємо найоптимальнішу пропозицію з надання послуг усного перекладача на виробництві, заводі, в іншому місті тощо.

Чи може ваш перекладач супроводити в нотаріальну контору?

Бюро перекладів КЛС надає повний спектр послуг з усного та письмового перекладів. Ми можемо заздалегідь підготувати для Вас письмовий переклад довіреності/договору або інших документів, а наш перекладач супроводить вас або ваших клієнтів для підписання угоди в нотаріальній конторі або на іншій локації.

Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
  • Пн. - Пт.:
    09:00 — 18:00
  • Сб. - Нд.:
    Вихідний