Замовте

Переклад сайту

Технічні завдання, мовна адаптація та локалізація корпоративних сайтів, лендингів, Saas
Дізнатися вартість
Володимир Кривенко
Власник KLS agency
Наші клієнти

Нам довіряють

1/1
Переваги

Наші переваги та гарантії

Якість
Працюємо за міжнародними стандартамиISO 9001, ISO 17100, ISO 18841, маємо відповідні сертифікати.
Безпека
Надійно зберігаємо ваші файли та дані, не розголошуємо зміст заходів, гарантуємо конфіденційність.
Оперативність
Дотримуємося дедлайну незалежно від обсягів і складності завдання.
Лояльність
Персональний менеджер, індивідуальні партнерські умови та преференції для кожного клієнта.
15+
Років на ринку
12
Атестацій
2477
Проектів тільки за минулий рік
Сертифікати

Сертифікати та дипломи

1/51
Рекомендації
Інова свіз
Ергопак
ДКС
Арсенал страхування
Відгуки

Відгуки наших клієнтів

Тільки справжні відгуки, які є нашим справжнім драйвером та мотивацією. Ми будемо дуже раді, якщо Ви залишите декілька слів про своє враження від співпраці!
Анастасія Головіна

Співпрацювала з цією агенцією вперше, замовляла художній переклад для моєї книги. Залишилася задоволена результатом і загалом якістю сервісу – виконали навіть раніше призначеного терміну. При нагоді знову скористаюся послугами цієї компанії.

Людмила В.

Якось дуже терміново потрібно було перекласти документи, а також завірити переклад нотаріусом. Звернулась до агенції KLS і не пошкодувала. Переклад було зроблено якісно. Текст був невеликий, вже наступного дня вранці готовий переклад мала на руках. І о диво! вже засвідчений нотаріусом! Це було великим полегшенням, бо не довелося самій ходити, шукати нотаріуса та завіряти переклад. Усі послуги в одному місці! Приголомшлива економія часу, що в наш швидкий вік дуже важливо. Ціни прийнятні.

Дмитро Федоров

Я юрист, мої документи вимагають серйозного та якісного перекладу, кожне слово має відповідати затребуваному сенсу. Працюю тільки з цим Бюро перекладів, ніколи не підводять за термінами, впевнений у професійності спеціалістів, ось уже вкотре замовляю тут послуги та все проходить на найвищому рівні.

Каріна

Зверталася до бюро по допомогу з перекладом. Дуже сподобалося чемне ставлення до клієнтів. Відмінну роботу виконали фахівці. За короткий термін виконали моє замовлення. Всім рекомендуватиму Ваше бюро і сама буду звертатись по необхідності.

Олег Миколайович

Укладали договір з німецькою компанією, за попередніми угодами потрібний був грамотний двосторонній переклад, все толково зробили. Надалі зверталися за юридичними та технічними текстами, так само все успішно. Гідний сервіс, оперативно працюють, реально профі, дякуємо за коригування недоліків наданої інформації з нашого боку.

Ірина Корнієнко

Потрібний був переклад документів для роботи за кордоном, тому що мені прийшов виклик і терміни тиснули. Я звернулася до Бюро перекладів. Мені пішли на зустріч і переклад виконали в найкоротші терміни – я їх отримала за два дні до дати від’їзду. Вартість послуг є прийнятною. Під час влаштування на роботу в іншій країні документи пройшли перевірку фірмою роботодавця, все їх влаштувало і я почала працювати без затримок.

Наталя

Це найкраще бюро перекладів, з яким я колись співпрацювала. Тут працюють кваліфіковані співробітники, котрі цінують кожного замовника. Дуже ввічливе та культурне обслуговування. Сподобалося, що роботу виконують швидко, якісно, а головне – грамотно. Супер!

Катерина Н.

Дякуємо за якість та достовірність текстів. Відзначу глибоке розуміння вузькоспеціалізованих тем, грамотну подачу матеріалу та відмінну адаптацію стійких фразеологізмів. Роботу виконали у встановлений термін, без затримок — однозначно рекомендую.

Вікторія Троценко

Для оформлення документів на громадянство потрібно перекласти багато документів, довідок. Звернулися до бюро перекладів KLS, де нам все оперативно та грамотно переклали. Всі наші файли повністю конфіденційні.

Ганна Волошина

Потрібен був якісний переклад важливих документів. Звернулися саме сюди та не помилилися. Дуже професійний підхід, якісна робота. Залишились задоволені. Наше замовлення виконали швидко. У спілкуванні з нами були ввічливі та уважні. Якщо друзям знадобляться такі послуги, неодмінно пораджу це бюро.

Олена Кондратьєва

Користувалася послугами даного бюро. Все якісно і швидко. Залишилася дуже задоволена роботою дівчаток!

Javi Larrauri

(Оригінал)

Muy buenos profesionales, me consiguieron apostillar unos documentos en cuatro días laborables cuando lo normal es esperar hasta diez. La calidad de las traducciones muy bien. Volveré. Gracias.

(Переклад)

Дуже хороші фахівці, переклали деякі документи протягом чотирьох робочих днів. Якість перекладів гарна. Я повернуся. Дякую.

Лариса Павлівна

Тут працюють професіонали!)
Приємно, що приділяють увагу клієнту, вислуховують і з першого слова розуміють завдання))

Карина Ільїна

Швидкий, якісний сервіс, приємне обслуговування. Знімаю зірку, тому що одного разу допустили грубу помилку в перекладі, проте потім оперативно виправили.

Alex Channel

Хочу висловити подяку!
Виконали відмінний і швидкий переклад контенту для мого сайту.
Я залишився задоволений 🙂
Рекомендую!

Артем Степаненко

Одна з кращих перекладацьких компаній в СНД, з якими я співпрацював. Дуже ввічливі проектні менеджери, чіткі завдання, про які домовилися терміни і своєчасна оплата. Радий був співпрацювати з вами кілька років на старті своєї перекладацької діяльності. Отримав величезний досвід 🙂

1/12
Дякуємо за Ваш час
Залишити відгук
Особливості

Хочете збільшити приплив клієнтів і розширити бізнес? Професійний переклад сайтів від бюро KLS – вірний крок до успіху та процвітання вашого підприємства. Ми відповідально ставимось до поставленої задачі і даємо гарантію якості виконуваної роботи.

Для перекладу тексту сайту для бізнесу важлива точність. Від неї залежить ваша репутація та ефективність припливу потенційних клієнтів. Звернувшись до бюро перекладів KLS, ви будете впевнені в тому, що кожна версія інтернет-ресурсу працює зі 100-відсотковою продуктивністю.

Коли необхідний переклад сайту?

Наповнення веб-ресурсу в основному робиться державною мовою країни, в якій зареєстровано бізнес. Але останнім часом помітною стає тенденція оформлювати сайт мовою цільової аудиторії. Наприклад, компанія знаходиться в Україні, а в Інтернеті представлена російською мовою. Для таких підприємств доцільно мати 2 версії веб-сторінок. Таким чином, ресурс буде видно у Всесвітній мережі як для україномовного, так і для російськомовного населення, а тому приплив цільових клієнтів збільшиться.

Ваша компанія є постачальником послуг не тільки в межах вашої країни, але і за кордоном? Зверніться до нас. Бюро KLS здійснює переклад сайтів у Києві на 37 мов світу. В штаті працюють професійні лінгвісти з досвідом від 10 років. Відповідальність, грамотність та оперативність дозволить вам протягом 24-48 годин отримати готові версії своїх бізнес-сторінок в Інтернеті потрібною мовою.

Хочете вийти на новий рівень бізнесу? Знайти партнерів або інвесторів за кордоном? Замовити переклад сайту на англійську, німецьку, французьку, японську мову в нашій компанії – надійний спосіб започаткувати корисну співпрацю і вивести своє підприємство на шлях розвитку та процвітання..

Особливості перекладу сайту

Наше бюро протягом 10 років успішно займається професійним перекладом сайтів товарів та послуг в сегментах B2B и B2C. Перед тим, як перекласти сторінку, спеціаліст перечитує оригінальний текст, сприймає його стилістику та суть. Це дозволяє максимально точно передати зміст, призначення та клієнтоорієнтованість контенту.

Думаєте, чи потрібна перекладу сайту вичитка та редагування спеціаліста, який володіє мовою та тематикою наповнення? Обов’язково. Команда досвідчених професіоналів нашого бюро зробить все, щоб іноземні версії вашого сайту були наповнені грамотними текстами з точною термінологією та розбірливими описами продуктів. З нами співпрацюють більше 1000 спеціалістів, серед яких для кожного замовлення ми підбираємо лінгвіста-перекладача, редактора та експерта в сфері вашого бізнесу.

5 причин замовити переклад сайтів в Бюро KLS

Збираєтесь скласти ТЗ на переклад сайтів у Києві? Наші перекладачі приймають в роботу як файлові оригінали, так і посилання на веб-сторінки. Вам достатньо відправити їх на поштову адресу або передати через електронну форму зворотного зв’язку. В замовленні потрібно також вказати строки, додаткові побажання (верстка, вичитка носієм).

Вартість перекладу сайту в агентстві KLS на 100% виправдана завдяки:

Вартість перекладу сайту

Вартість перекладу сайту завжди залежить від мови, обсягів, складності тексту та необхідності його перевірки носієм. Хочете передбачити свої витрати? Вам необхідно попередньо дізнатися про ціну перекладу сайту? Введіть номер телефону на сайті.

А ми протягом 5-10 хвилин зробимо точний розрахунок вартості, повідомляючи крайні терміни здачі готової роботи. Ціни на всі види перекладів веб-сайтів відображаються в прайсі на нашому сайті. Ми ретельно стежимо за цим розділом, забезпечуючи виключно актуальні дані. Вартість термінових перекладів, а також перекладів публікацій наукових досліджень оцінюється за полуторним та подвійним тарифом.

Переклад сайту на українську та російську

Хочете мати клієнтів в РФ, Казахстані та інших країнах СНД? Клікайте замовити переклад сайтів в бюро KLS-agency і вашим інтернет-ресурсом займуться професіонали. Навіть якщо компанія працює тільки в межах України, їй необхідно мати сайт російською та українською мовами. Це забезпечує збільшення припливу клієнтів, покращення конверсії.

Коли буде готовий переклад сайту на російську або українську? Ми перекладаємо інтернет-ресурси в даній мовній парі протягом 24 годин. Висока швидкість, якість виконання та демократична ціна – основні причини замовити переклад з російської на українську та навпаки в KLS-agency.

Переклад сайту на англійську

Більше 80% всього інформативного контенту у Всесвітньому павутинні представлено англійською. Це мова бізнесу, якою відбувається основна частина ділових комунікацій на земній кулі. Вам важливо залучити клієнтів з інших країн, знайти надійних дистриб’юторів або стати ними самим? Професійний переклад сайту на англійську мову – вірний рух назустріч успіху на міжнародному ринку.

Терміново потрібен переклад сайту в Києві? Відправте нам посилання на нього через будь-який зручний канал зв’язку і вже через 24 години ви отримаєте готову роботу.

Часті запитання

У якому форматі я маю надіслати текст для перекладу?

Існує декілька варіантів. 1. Ви надсилаєте посилання на сайт, зазначивши, які розділи потрібно перекласти, ми самостійно розраховуємо кількість сторінок/слів. 2. Ви надсилайте вивантажений текст у зручному форматі (Excel, Word, html), а ми, у свою чергу, підраховуємо вартість.

У якому форматі я отримаю перекладений текст?

Якщо ви маєте на меті отримати лише текст без додаткової локалізації, ми надішлемо переклад у зручному для вас форматі – Excel, Word, html. Окрім того, ми можемо відразу «заливати» переклад на ваш сайт, якщо буде доступ. Остання опція обговорюється додатково з врахуванням всіх технічних нюансів.

Хто працює над перекладом сайту?

Проєктний менеджер підбирає відповідну команду – перекладача, редактора та коректора. Зазвичай переклад сайту здійснюється для того, щоб просувати компанію та її продукти на іноземних ринках, тож переклад має бути адекватним, зрозумілим і однозначним для цільової аудиторії, тому роль редактора, як правило, виконує носій мови, який відчуває усі стилістичні тонкощі рідної мови.

Блог&Новини

Блог та новини компанії

Новини
29 Червня
Команда Бюро перекладів КЛС працює з численними українськими та міжнародними компаніями. Надання послуг перекладу відпо...
Новини
28 Квітня
При формуванні Цінової пропозиції для замовників менеджери бюро перекладів КЛС роблять головний акцент передусім на пот...
Новини
26 Квітня
Головний критерій роботи бюро перекладів КЛС – це якісно надана послуга. Важливо те, який результат отримає клієнт та ч...
Новини
21 Квітня
Бюро перекладів КЛС надає повний спектр перекладацьких послуг: письмовий та усний переклад, оренда обладнання для синхр...
Новини
19 Квітня
Шановні клієнти, ми працюємо для вас з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 в онлайн режимі. На жаль, наразі наш офіс ...
Новини
19 Квітня
Бюро перекладів – це не тільки компанія, яка виконує переклади, це повноцінний процес та систематизація. Бюро перекладі...
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
  • Пн. - Пт.:
    09:00 — 18:00
  • Сб. - Нд.:
    Вихідний